Ana Sayfa Gündem Kiko Milano, mağaza sayısını 7’ye yükseltti

Kiko Milano, mağaza sayısını 7’ye yükseltti

Kozmetik ürünlerinde tüm ihtiyaçlara yanıt veren sonsuz renk yelpazesi ve yenilikçi yaklaşımı ile kadınların kalbini fetheden İtalyan kozmetik markası Kiko Milano, Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açtığı yeni mağazası ile Türkiye’de 7 mağazaya ulaştı

Moda ve tasarımın kalbinin attığı Milano’nun heyecan verici stilini ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren Kiko Milano, İstanbul Capacity, İstinyePark, Tepe Nautilus, Forum İstanbul, Ataşehir Watergarden ve Bursa Zafer Plaza’nın ardından yedinci mağazasını 19 Kasım’da Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Kiko Milano, farklı ve enerjik mimarisi ile dikkat çeken Buyaka Alışveriş Merkezi’ndeki yeni noktasında, markanın birbirinden renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarını da stil sahibi kadınlarla buluşturacak.

Ürün ve koleksiyonlarını, sosyal fenomenlerden, sokak modasından, bloglardan, gösteri, moda, yiyecek ve tasarım dünyasından esinlenerek hazırlayan Kiko Milano’nun Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ; “Türkiye’de kozmetik pazarına yaklaşık bir yıl önce girmiş bir marka olarak, bu kısa zamanda yedi mağazaya ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. 2017 yılında da aynı hızla, farklı şehirleri de ağımıza katarak büyümeye devam edeceğiz. İstanbul dışında açtığımız ilk mağazamız olan Bursa mağazamızı, 2017’nin ilk aylarında Ankara ve İzmir takip edecek. Kiko Milano ekibi olarak herkesi renkli ve eğlenceli kozmetik dünyamıza bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz