Ana Sayfa İNDEKS Kiğılı Kiğılı’nın yeni mağazası Viaport Venezia’da

Kiğılı’nın yeni mağazası Viaport Venezia’da

Erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, mağazalarına bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor. Yurt içinde 67 şehrinde 226 mağaza ile hizmet veren Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, İstanbul Viaport Venezia’da açtığı yeni mağazasını şıklık ve rahatlıktan ödün vermeyen erkeklerle buluşturuyor.

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, İstanbul Viaport Venezia’daki mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı açılış ile ilgili yaptığı açıklamada “Kiğılı olarak, Beyoğlu’nda ilk mağazamızı açmamızın üzerinden tam 46 yıl geçti. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açtık. Bugün 67 şehirde 226, yurt dışında ise toplam 37 mağaza ile hizmet veriyoruz. En yeni mağazamız olan İstanbul Venezia’daki Kiğılı mağazasıyla İstanbullulara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli öğelerden biri olan Kiğılı, her yaştan erkeğe sunduğu farklı seçeneklerle her gün en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz