Ana Sayfa Yiyecek-İçecek KFC’den tavuklu pilav

KFC’den tavuklu pilav

KFC, Türkiye’nin geleneksel lezzeti tavuk pilavı müşterilerinin beğenisine sundu. ‘Miss Gibi KFC Tavuk Pilav’ menüsüyle çıtır tavuğunu doyurucu pilavla bir araya getiren KFC, 9.90 liralık fiyatıyla da tavukseverleri mutlu edecek.

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan pilav, KFC’nin parmak ısırtan lezzetleri arasına girdi. Tüm ürünleri yüzde yüz gerçek tavuk etiyle ve efsaneleşen 11 baharatlı gizli tarifiyle usta şefler tarafından hazırlanarak tüketicilere sunulan KFC, yeni tavuk pilav menüsüyle doyurucu bir seçenek sunuyor. 15 Şubat’ta satışa sunulan ‘Miss Gibi KFC Tavuk Pilav’ menüsünün pilavı, her gün restoranlarda taptaze pişirilecek ve annenizin pilavını aratmayacak.

3 farklı tavuk seçeneği

9.90 liralık fiyatı ve doyurucu özelliğiyle KFC tutkunlarının vazgeçilmez menüleri arasına girecek ‘Miss Gibi KFC Tavuk Pilav’ın müşterileri, dilerse ikili menüyü 17.90 liradan alabilecek. Menü, isteğe göre pilavın üstüne 1 but, 3 crispy ya da 7 hotshot olarak tercih edilebilecek. Pilav ise lansman döneminde kısa bir süreliğine 1.95 liralık fiyatla farklı menülerin yanında da satılacak.

KFC Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Şener, yeni yılda yepyeni ürün ve lezzetleri müşterileriyle buluşmayı sürdürdüklerini dile getirerek, “Türk yemek geleneğinde çok önemli bir yere sahip olan tavuk pilavla herkesin yakından tanıdığı lezzeti KFC tavuğuyla buluşturup farklı bir boyuta taşıyoruz. 2017, müşterilerimizi dinleyip onlara yepyeni seçenekler sunduğumuz bir yıl olacak. Tavukseverler, ‘Parmak ısırtan’ lezzetlerimizle yeni tatlar deneyimlemeye devam edecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz