Ana Sayfa AVM Kayseri Park’ta ramazan etkinleri tüm hızıyla sürüyor

Kayseri Park’ta ramazan etkinleri tüm hızıyla sürüyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazan programlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kayseri Park ziyaretçileri, ramazan etkinlikleri kapsamında Kahraman Tazeoğlu ve Büşra&Şener Kaya ile buluşacak.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazana özel programları, süslemeleri, özel iftar menüleri ve indirimleri ile ziyaretçilerini karşılamaya devam ediyor.

Kahraman Tazeoğlu, Kayseri Park’a geliyor

Romantik şiirleri ve romanlarıyla gönüllerde taht kuran Kahraman Tazeoğlu, 25 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’de Kayseri Park’ta okurlarıyla buluşacak. Aşk romanlarının ustası, en çok satanlar listesinden inmeyen ünlü şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, yeni çıkan “Allah’a Emanet Ol” adlı kitabını imzalayacak. Ayrıca okurlarıyla sohbet edip, bol bol da fotoğraf çektirecek.

Büşra&Şener Kaya, Kayseri Park’ta

Ramazan eğlencelerinde dur durak bilmeyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerini sevilen isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin en uzun tek tekerlekli bisiklet şovmeni unvanını taşıyan Şener Kaya, 26 Haziran Pazar günü 16.00 ve 21.00 saatlerinde Kayseri Park’ta minik ziyaretçileriyle buluşacak. Eğlence dolu gösteriyi kaçırmak istemeyen tüm ziyaretçilerimizi 26 Haziran Pazar günü Kayseri Park’a bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz