Ana Sayfa Yiyecek-İçecek KasapDöner yeni şubesiyle Bağdat Caddesi’nde

KasapDöner yeni şubesiyle Bağdat Caddesi’nde

Global Restoran Yatırımları’nın, geleneksel yiyeceğimiz olan dönere farklı bir yorum ve lezzet katan markası KasapDöner, büyüme atılımını sürdürüyor. Yılsonuna kadar 45 restorana ulaşmak hedefiyle büyüme atağını hızla sürdüren KasapDöner son olarak Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal şubesini açtı.

KasapDöner yeni şubesiyle Bağdat Caddesi’nde müşterilerini ağırlayacak. KasapDöner, dünyanın en sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerden biri olan döneri, sıradışı bir konseptle lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. İstanbul ve Bodrum’da seçkin lokasyonlarda 37 restoranı bulunan, Lefkoşa ve Bakü’deki restoranları aracılığıyla farklı konsept ve lezzetini yurt dışına da taşıyan KasapDöner, son restoranını İstanbul Şaşkınbakkal’da hizmete açtı.

“Hambuger çocuklarına yedirmeye geliyoruz” sloganıyla yola çıkan Global Restoran Yatırımları AŞ bünyesinde yer alan KasapDöner, Türkiye’de ve dünyada önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyüme atağını sürdürüyor.

KasapDöner, yeni mağazalar açarak ve özellikle Anadolu’da franchise’lar vererek 2016 yılında 65 şubeye ulaşmayı hedefliyor. KasapDöner ile geleneksel ve markasız bir Türk yiyeceği olan dönere hem marka kazandırdıklarını hem de standart bir kalite getirdiklerini belirten Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, “Global Restoran Yatırımları, KasapDöner markasıyla tüketiciyi lezzetli döneri ile yediğinden son derece memnun ederken, farklı konseptiyle de misafirlerine değerli olduğunu hissettiriyor. Amacımız, ülkemizin en sevilen ve en fazla tüketilen hızlı yiyeceği olan döneri hak ettiği konuma getirmek ve müşteri deneyimini de en üst düzeye çıkarmak. Sadece et kalitesiyle değil, restoran kalitesiyle de bunu sağladığımıza inanıyoruz. Ülkemizde bunu başardık, tüm çabamız dünyada da başarmak için. Milli değerimiz dönerin bizim markamızla dünyaya açılacağına inanıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz