Ana Sayfa Yiyecek-İçecek KasapDöner 2. şubesiyle Adana’da

KasapDöner 2. şubesiyle Adana’da

KasapDöner, Anadolu’da büyümesini sürdürüyor. Kasapdöner, Adana’daki 2. mağazasını Park Adana AVM’de açtı.

Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner’in yeni şubesi Park Adana döner severlere kapılarını açtı. KasapDöner açılışa özel “2 kişi yiyin, 1 kişi ödeyin” kampanyası da başlattı. Aralık ayında Adana’da ilk kez açtığı şube ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakan KasapDöner, Park Adana AVM şubesi ile Adana’da ikinci şubesini açmış oldu.

Adana’da Turgut Özal Bulvarı’nda açtıkları şubenin ardından şimdi de Park Adana’da olmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Global Restoran Yatırımları A.Ş Genel Müdürü Bahar Özürün, ‘Sadece bifteklik etten yaptığımız dönerimiz ile ParkAdana AVM’de de fark yaratacağız’ dedi.

KasapDöner, Park Adana’da açtıkları şube için bir de kampanya başlattı. Buna göre aynı iki döner ürününden biri, KasapDöner’in hediyesi olacak. Yani iki kişinin yediği iki dürümden birinin ücreti alınmayacak.

KasapDöner’in 2017 hedefi Anadolu

2017 yılında Eskişehir, Bursa, Samsun gibi Anadolu metropollerinde yeni şubeler açmayı ve döneri dünya markası yapmayı hedefleyen KasapDöner, bu yıl kadın girişimci ve çalışan alanında da rakiplerini geride bırakmaya hazırlanıyor. KasapDöner’in 2017 hedeflerinin arasında ise “her şubede en az 1 kadın döner ustası ve kadın motor kurye” yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz