Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Karnesini alan minikler ‘Ninjago’lara koştu

Karnesini alan minikler ‘Ninjago’lara koştu

Ulusal ve uluslararası marka karması ile moda tutkunlarının, ünlü restoranları ile damak tadına düşkün olan Adanalıların değişmez adresi Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi yarıyıl tatiline giren öğrencileri unutmadı. Başarılı bir eğitim döneminin ardından karnelerini alan çocuklar, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne koştu. Lego Ninjago oyun atölyesinde Lego’lar ile insan boyutunda Ninjalar yapan çocuklar, tatilin keyfini doyasıya çıkardılar.

Yıl içerisinde düzenlenen birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinliklerle Adanalı çocukların kişisel gelişimlerine katkı sunan Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Başarılı bir eğitim döneminin ardından yarıyıl tatiline giren öğrenciler, etkinlik alanında gerçekleştirilen Lego Ninjago Oyun Atölyesinde tatilin keyfini doyasıya çıkartırken, Adana’da ilk kez ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte hayal dünyalarının sınırlarını zorlayarak, birbirinden keyifli anlar yaşadılar.

Lego Ninjago Oyun Atölyesi, 28 Ocak 2018 Pazar gününe kadar, her gün 12.00 ve 20.00 saatleri arasında 4-12 yaş arası tüm çocuklar ile ücretsiz olarak bir arada olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz