Ana Sayfa İNDEKS Karaca Home Karaca’ya üstün tasarım ödülü

Karaca’ya üstün tasarım ödülü

Ev dünyasına ait hayallerdeki ürünleri hayata geçiren Karaca, modern çizgileri ve iddialı tasarımı ile farklılık yaratan “Everest Çatal Kaşık Bıçak Seti” ile Üstün Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde tasarladığı ürünleriyle evlerdeki mutlu anlarınızın bir parçası olan Karaca, Design Turkey tarafından Üstün Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 2014-2016 yılları arasında Türkiye’nin en iyi 7 tasarımından biri seçilen Everest Çatal Kaşık Bıçak Setiyle Karaca, kalitesini ve zarafetini bir kez daha tescillemiş oldu.

Sürprizlerle dolu, gizemli ve şık sofralara ithafen tasarlanan Everest, ismini dünyanın en yüksek noktası olan Everest dağından alıyor. Everest’in tasarımında dikkat çeken üçgen form, giderek incelerek bir zirve oluşturuyor. Everest gibi yüksek bir zirveden ilham alınarak tasarlanan çatal, kaşık ve bıçakların incelen bel kısımları; gizem ve karanlıkta kalan sırları temsil ediyor. Tasarımda otorite kabul edilen Design Turkey tarafından dikkat çekici bulunan setin formundaki yalınlık ve sakinlik, tüm bu özelliklerin normalin aksine tasarımı daha göz alıcı ve iddialı kılması.

İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik eden Karaca, benzersiz tasarımlar ile sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz