Ana Sayfa Gündem 01 Burda AVM projesi hızla yükseliyor

01 Burda AVM projesi hızla yükseliyor

01 Burda AVM projesi için düğmeye basan Esas Gayrimenkul, Adana için özel bir projeyi hayata geçirmiş olacak. 65 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip 01 Burda AVM’nin Adanalıların yeni yaşam alanı olması hedefleniyor.

Esas Gayrimenkul, AVM yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul, yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Yurt dışında satın alma ve birleşme; Türkiye’de ise sıfırdan yatırım stratejisi ile ilerleyen Esas Gayrimenkul, son yatırımını Türkiye’nin yüksek büyüme potansiyeline sahip Akdeniz bölgesinde yer alan Adana kentinde gerçekleştiriyor.

Türkiye başta olmak üzere yatırım gerçekleştirdiği kentlerin ekonomi ve istihdamına ciddi katkı sağlayan Esas Gayrimenkul, son olarak Adana’yı yaşam ve buluşma noktası ile buluşturacak. 01 Burda AVM, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olan Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ile yüksek yatırım ve ekonomi değeri oluşturan bölgede yer alıyor.

Toplam 65 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan 01 Burda AVM, 15 bin metrekarelik anchor mağaza alanı, 4 bin 500 metrekarelik food court ve 2 bin 500 araç kapasiteli otoparka sahip. Ayrıca 01 Burda AVM, 2 bin 200 metrekarelik eğlence merkezi ve 10 salonlu 2 bin 300 metrekarelik sinema salonu ile Adanalıların sosyal yaşamına da katkıda bulunacak.

Adanalıların uğrak yeri olması planlanan 01 Burda AVM, havaalanı, otogar ve tren garı gibi toplu ulaşım alanlarına yakın mesafede bulunuyor. AVM, ulaşım kolaylığı ile en fazla 40 dakikalık mesafede 3 milyondan fazla kişinin ulaşabileceği noktada bulunuyor.

01 Burda AVM açılışı 2018’de

Esas Gayrimenkul CEO’su Kazım Köseoğlu, 01 Burda AVM’nin Adana’da yeni bir buluşma ve yaşam alanı olacağını dile getirdi. Açılışının 2018 yılında gerçekleştirileceğini belirten Köseoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Adana bizim için hem lokasyon, hem sanayi, hem de ticaret açısından çok değerli bir yatırım noktası oldu. 2018 yılında 01 Burda’nın inşaatını tamamlamayı hedefliyoruz. 01 Burda ile ziyaretçilerimize; alışveriş keyfinin yanı sıra yeme-içme alanları, eğlence alanları, sinema salonları ve düzenli aktiviteleri ile de kelimenin tam anlamıyla yeni bir buluşma ve yaşam alanı sunacağız. 01 Burda AVM projemiz; Adana’nın batı girişinde konumlanan bir projedir. Şehrin en önemli alışveriş caddelerine 2 Km ve ortalama 5 dakika mesafede olan 01 Burda’nın konumu ile de Adanalıların beğenisini kazanacağını düşünüyoruz. Bugüne kadar hedeflediğimiz 7 AVM projemizin 4’ünü gerçekleştirdik. 01 Adana AVM projemiz ile de bir yıl içerisinde yaklaşık olarak 4 milyon 800 bin ziyaretçi hedefliyoruz. İlerleyen dönemlerde de bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, Adana halkımıza yaraşır hizmetler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz