Ana Sayfa AVM Kanyon’da adımlar sanata çıkıyor

Kanyon’da adımlar sanata çıkıyor

Kanyon’da Her Yön Sanat projesi kapsamında genç sanatçıların farklı alanlarda ürettikleri çağdaş işlerden oluşan dinamik bir seçki, Kanyon misafirleri ile buluşuyor.

Kanyon’da Her Yön Sanat, genç sanatçıların yeni medya sanatı, yerleştirme ve video sanatı gibi çeşitli alanlarda ürettikleri, izleyicinin katılımına açık olan, dijital, kinetik ve durağan sanat eserlerine yer veriyor.

Kanyon sokaklarında beklenmedik anlarda çağdaş sanat ile temas noktaları yaratan Kanyon’da Her Yön Sanat seçkisinde yer alan sanatçılar: Ozan Türkkan, Epitome, Jesse Gagliardi, Joe Hamilton, Julie Nymann, Sinem Serap Duran, Ahmet Aydın Atmaca ve Eda Emirdağ.

Bu genç sanatçıların işlerini bir araya getiren ortak özellik, içinde bulunduğumuz modern ve hareketli çağda bize bir duraklama ve sorgulama noktası sağlıyor olmaları. Kanyon’un açık hava mekanlarında sergilenecek olan bu işler, hızla akıp giden zamana karşı yarışan, çalışma hayatı ve sosyal hayat içerisinde bir denge kurmaya çalışan modern İstanbul insanının bir kaçış noktası olacaklar.

Mixer ve ArtBox sanatsal yönlendirmesi ile tasarlanan Kanyon’da Her Yön Sanat, 18 Şubat-18 Nisan tarihleri arasında iki ay boyunca sergilenmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz