Ana Sayfa AVM Kanyon’da 23 Nisan macerası

Kanyon’da 23 Nisan macerası

Kanyon’un, çok sevilen çocuk etkinliklerinden biri de 23 Nisan haftasında gerçekleşiyor. “Süper Patates ve Kaçak Bezelye Market Macerası”nda çocuklar hem çok eğlenecekleri hem de doğa ve yaşamla ilgili yeni şeyler öğrenecekleri heyecan dolu, interaktif bir oyuna davetli. Ücretsiz olan etkinlik, 20-23 Nisan tarihler arasında, 4-10 yaş arasındaki çocuklar için Kanyon’da.

Kanyon, 20-23 Nisan tarihleri arasında meyve ve sebzelerin heyecan dolu macerasına katılmak isteyen minik misafirlerini interaktif oyun alanına bekliyor. Eğlence ile eğitimi buluşturan kaçış oyunu “Süper Patates ve Kaçak Bezelye Market Macerası”nda çocuklar, pelerinlerini takıp marketi altına üstüne getiren Kaçak Bezelye’yi yakalamak için Süper Patates’e yardım edecek. Lazer ip koridorunu aşacak, kasanın şifresini bulmak için trambolinde zıplayacak, Kaçak Bezelye’nin dağıttığı bebek sebze ve meyveleri kurtarıp ait oldukları yerlere koyacak. Çocuklar ayrıca yaprakları koparılmış ağaçlara yardım edecek, karlar ülkesindeki top havuzuna atlayıp yeşil bezelyenin peşine düşecek ve top atışı oyunu ile Kaçak Bezelye’yi dondurucuya geri kapatacak.

Yalnızca çocukların kabul edileceği oyun alanında, minik misafirler 12.00 – 20.00 saatleri arası diledikleri zaman oyuna katılabilirler. 4-10 yaş aralığındaki çocuklar için uygun olan ücretsiz etkinlik için, etkinlik alanında kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

Süper Patates ve Kaçak Bezelye Market Macerası Kanyon’da
Tarih: 20 – 23 Nisan
Saat: 12:00 – 20.00

Etkinlik ücretsiz olup, 4-10 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur.

Etkinlik girişinde kayıt yaptırılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz