Ana Sayfa AVM Kahramanmaraş Piazza talihlisi otomobilini aldı

Kahramanmaraş Piazza talihlisi otomobilini aldı

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin düzenlediği çekiliş sonucunda sıfır kilometre Mercedes Benz CLA 200, sahibini Burcu Bağcıoğlu Akbörk’e teslim edildi.

Açıldığı günden bu yana cazip alışveriş seçeneklerinin yanı sıra ödüllü kampanyalarıyla da ziyaretçilerinin kalbini fetheden Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bir ziyaretçisini daha lüks otomobil sahibi yaptı.

Piazza’nın 1 Kasım 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlediği kampanya sonucunda büyük ödül Mercedes Benz CLA 200’ü kazanan talihli Burcu Bağcıoğlu Akbörk, anahtarını teslim alırken duygusal anlar yaşadı.

Milli Piyango İdaresi ve noter gözetiminde, Piazza ziyaretçilerinin katılımıyla gerçekleşen çekilişte Mercedes Benz CLA 200’ü kazandığını öğrenen Burcu Bağcıoğlu Akbörk, otomobilinin anahtarını Piazza AVM Müdürü Ufuk Cezmi Bilge’den teslim aldı. Anahtarı teslim alırken duygusal anlar yaşayan Burcu Bağcıoğlu Akbörk, “5 yıldır Kahramanmaraş’tayız ve Piazza’ya çok sık geliyoruz. 15 aylık kızımızın şansına hediye çekilişine katılmıştık. Bugün son model bir arabanın sahibi olduk. Kazandığımız için çok mutluyuz. Piazza ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz