Ana Sayfa İNDEKS Ankamall AVM ANKAmall TV spikerleri belli oluyor

ANKAmall TV spikerleri belli oluyor

Hem ANKAmall TV’nin spikeri olmak hem de Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’la bir araya gelmek için heyecan dorukta. Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas, 25 Mart Cumartesi ANKAmall TV’nin spikerlerini seçecek.

ANKAmall TV’nin, Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan jüri tarafından seçilecek gönüllü spikerlik başvuruları sona erdi. Yoğun talebin olduğu başvurular özellikle gençler tarafından büyük ilgi gördü. Şanslı isimler 25 Mart’ta belli olacak.

ANKAmall’un oluşturacağı yeni bir dijital platformda gerçekleştirilecek haber yayınları için gönüllü sunucu yarışması finali yaklaşıyor. Kısa bir süre önce başlayan ve 19 Mart’ta son bulan başvurular için ilk elemeler tamamlandı. Belirlenen adayların heyecanlı bekleyişi 25 Mart Cumartesi günü son bulacak. İlk elemeler sonrası finale kalan adaylardan 12 kişi ANKAmall TV’nin sunucusu olacak.

Moda ve güzellikten kültür sanata, spordan yemeğe ve birbirinden renkli etkinliklere kadar geniş bir yelpazede yayın yapacak ANKAmall TV, ünlü isimlerin seçeceği sunucularla yayınını sürdürecek.

Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan jüri, 25 Mart Cumartesi saat 15.00’te yapılacak büyük finalde 12 kişilik sunucu ekibini belirleyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz