Ana Sayfa Gündem Joya, Türkiye’de

Joya, Türkiye’de

Tüm dünyada ileri teknolojisi ile en çok tercih edilen ayakkabı markalarından olan Joya, Bozkır Grup distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriş yapıyor. İnsan sağlığına pozitif etkileri İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) tarafından kanıtlanan Joya, dünyanın en yumuşak ayakkabısı olma özelliğini taşıyor.

Rahat ayakkabı alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip yenilikçi İsviçre markası Joya, Bozkır Grup distribütörlüğünde şimdi de Türkiye’de. Joya, Caddebostan’da açtığı ilk mağazasıyla ürünlerini satışa sundu. İnsan fizyolojisine uygun olarak geliştirilen Joya, bedenin doğal hareketlerini destekleyerek konforlu bir ayak ortamı sunuyor. Uzman doktor, ortopedist ve fizyoterapistlerin de tavsiye ettiği Joya, ayak sağlığına ve rahatlığına önem verenlerin yeni gözdesi olacak.

Almanya, İsviçre ve Amerika’dan ödüllü

Joya_Turkiye_Genel_Muduru_Savas_GuzelAyağın şekline kolayca uyum sağlayan ve yumuşak elastik malzemesiyle hareket özgürlüğü sunan Joya, aldığı ödüller ile de farkını kanıtlıyor. İsviçre’den “Dünyanın en konforlu ayakkabısı” ve “Yeryüzündeki en yumuşak ayakkabı” ödülünü alan Joya, Amerika ve Almanya’da da “Dünyanın en konforlu ayakkabısı” ödülünün sahibi oldu.

Joya Türkiye Genel Müdürü Savaş Güzel, Joya’nın Türkiye pazarına girişiyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Sağlıklı ayakkabıya olan merakım sebebiyle yurtdışında uzun bir süre ayak sağlığım için farklı ülkelerden farklı ayakkabı markalarını denedim. En son İsviçre seyahatimde, dünyaca ünlü yıldızların da tercih ettiği, uzman tavsiyeli ve ayak sağlığı için birçok olumlu etkileri olan İsviçre markası Joya’yı keşfettim. İlk etapta sadece kendim için düzenli olarak giymeye başladığım Joya’yı, daha sonra Türkiye’ye getirme fikri oluştu. Distribütörlüğünü aldığımız Joya markamızı, 2016 itibariyle tüm ayakkabı tutkunları ve sağlıklı ayakkabı meraklılarıyla buluşturmayı hedefliyoruz.”

Patentli taban teknolojisi

Aktif olarak nefes alan iç taban, hava geçirgen malzemesiyle konforlu bir ayak ortamı sağlayan Joya, yumuşak ve elastik orta tabanıyla gerilimi ve ayağın üzerindeki yükü de azaltıyor. Yumuşak elastik taban teknolojisi, sadece ayakta durduğunuz süre içinde bile diğer ayakkabılara göre içten içe vücudu ve kas sistemini devamlı olarak aktif tutuyor. Patentli özel taban teknolojisi ile Joya, yürüme ve ayakta durma esnasında ayak tabanı altında basıncın en uygun şekilde dağılmasını sağlıyor. Bu sayede omurga üzerindeki basıncı azaltarak disklerin rahatlamasına imkân tanıyor. Ayrıca, yayvanlık, düztabanlık ya da diz problemlerini de ortadan kaldırarak, yürüyüşü adeta bir keyfe dönüştürüyor.

Dört milyon kez test edildi

Joya’nın antibakteriyel, ortopedik özelliğe sahip ayakkabıları, nefes alabilen iç tabanı sayesinde ayağın terlemesi önlüyor. Ayağın şeklini alarak kişilere hareket özgürlüğü sunan Joya ayakkabılarının, darbe emici ve burkulma önleyici olması ise diğer dikkat çeken özelliklerinden. İnsan sağlığına pozitif etkileri İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü(ETH) tarafından kanıtlanan ve dört milyon kez teste tabi tutulan Joya, etkisini kaybetmeden ilk günkü gibi aynı performansı müşterilerine sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz