Ana Sayfa AVM İzmir’de İlyas Yalçıntaş fırtınası esti

İzmir’de İlyas Yalçıntaş fırtınası esti

MaviBahçe AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir gün geçirmeleri için etkinliklerini sürdürüyor. Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen MaviBahçe Markalar Defilesi ve İlyas Yalçıntaş, İzmirlilerden büyük ilgi gördü.

İzmir’in lüks yaşam merkezi Mavibahçe, art arda muhteşem etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz saatler sunmaya devam ediyor. Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen “MaviBahçe Markalar Defilesi” ve pop müziğin genç starı İlyas Yalçıntaş İzmirlilere unutulmaz bir gün yaşattı. Sunuculuğunu Cem Özer’in üstlendiği organizasyon İzmirlilerden tam not aldı.

Genç kızların sevgilisi İlyas Yalçıntaş, mini konseriyle en sevilen şarkılarını MaviBahçe’de seslendirdi. Genç yıldızın hayranları saatler öncesinde MaviBahçe AVM’ye gelerek adeta izdihama neden oldu. Gittiği her şehirde büyük ilgi gören İlyas Yalçıntaş, şarkılarının yüzlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Akustik konserinde en sevilen şarkılarına yer veren Yalçıntaş, istek üzerine İncir şarkısını iki kez seslendirdi. Organizasyon sonunda hayranlarını kırmayan İlyas Yalçıntaş, MaviBahçe ziyaretçileriyle tek tek selfie çektirdi.

MaviBahçe Markalar Defilesi’nde ünlüler podyuma çıktı

mavibahce-avmİzmirlileri modayla buluşturan Markalar Defilesi’nde ise ünlü yıldızlar podyuma çıktı. Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, Hasan Yalnızoğlu, Serkan Tan, Gurur Aydoğan ve birçok ünlü model, 11 markanın yeni sezon koleksiyonlarını tanıttı.

Ünlü isimler sahneye geldiğinde İzmirliler alkışları ile büyük bir ilgi, gösterdi İki seans olarak gerçekleşen defile İzmirlilerden büyük alkış aldı.

ECE Türkiye tarafından yönetilen MaviBahçe AVM Müdürü Vedat Özeren, defile sonunda organizatör ve koreograf Banu Noyan’a çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz