Ana Sayfa AVM İzmir Optimum talihlisi Mercedes’e kavuştu

İzmir Optimum talihlisi Mercedes’e kavuştu

Ziyaretçilerine çekiliş ve kampanyalarla birbirinden değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez büyük ödülü Mercedes CLA 200 ile 28 yaşındaki Abdullah Yaylaoğlu’nun yüzünü güldürdü. Genç İzmirli aracının anahtarını Optimum yönetiminden alırken mutluluğu yüzünden okundu.

İzmir’in kaliteli ve indirimli alışveriş merkezi İzmir Optimum Outlet’in ziyaretçilerine Mercedes Benz CLA 200 kazandıran kampanyası sonuçlandı. 17 Ekim 2016 – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında Optimum’dan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyelerinin katıldığı çekilişte büyük ödülün sahibi Abdullah Yaylaoğlu oldu. İzmir Optimum’un çekiliş kampanyasında son model Mercedes’in yanı sıra Samsung LED TV, IPhone 6S, Samsung S7, Apple IPad Mini 4 gibi son model teknolojik ürünler de hediye edildi.

Optimum’da Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte Mercedes CLA 200 Türk Telekom’da Kobi Satış Yöneticisi olarak çalışan Abdullah Yaylaoğlu’na çıktı. Optimum yöneticileri, kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek şanslı ziyaretçiye aracını güzel günlerde kullanmasını diledi.

Teknolojik hediyeleri kazananlar

Samsung Televizyon Dilek Kurtçu / İzmir
Apple IPhone 6S Mehmet Çay/ İzmir
Samsung S7 Özlem Çevik / İzmir
Apple Ipad Mini 4 Murat İzlan / İzmir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz