Ana Sayfa İNDEKS Airport AVM ‘İyilik Bebekleri’ Airport Outlet’te

‘İyilik Bebekleri’ Airport Outlet’te

Airport Outlet Center, 41 ünlüyle hayat bulan “İyilik Bebekleri” sergisini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

41 ünlüyle hayat bulan ‘İyilik Bebekleri’ sergisi 4-30 Kasım tarihlerinde Airport Outlet Center’da ziyaretçileriyle buluşuyor.

İyilik Bebekleri projesi nedir?
“İyilik Bebekleri” projesi, toplumsal sorunlara çözüm üretmek amacıyla çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarına destek olmayı ve kamuoyunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Bu “iyilik” hareketinin temsilcileri, bu yıl ilk kez destekleyeceği sivil toplum kuruluşu olarak, Türkiye genelinde organ bağışı konusunda önemli çalışmalar yapan Organ Nakilleri Bilinçlendirme ve Geliştirme Derneği’ni belirledi. Dernek yararına, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek ve organ nakli konusuna dikkat çekecek “İyilik Bebekleri” sergisi oluşturuldu. Sergi, projeye katkıda bulunan ünlülerin oyuncak bebeklerle görüntülendiği fotoğraflardan ve organ nakline ilişkin mesajlarından oluşuyor. Proje, bu yolla organ naklini gündeme getirirken bir yandan da oyuncak bebeklerin satışıyla derneğe ekonomik katkı da sağlamayı hedefliyor.

Çocuklara sağlıklı bir gelecek sunmayı amaçlayan projeye 41 ünlü isim can verdi. Bu isimler; Ahu Sungur, Alper Uçar, Prof. Dr. Arzu Kunt, Aslı Şen, Asuman Krause, Atiye, Ayşe Arman, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Ayşe Kızılöz, Beki İkala Erikli, Carlos Martin, Deniz Akkaya, Deniz Berdan, Dilara Endican, Ediz Hun, Emek-Sadettin Saran, Ebru Şallı, Eda Taşpınar, Gripin, Gül Gölge Saygı, Haldun Dormen, Hande Kazanova, Hakan Mengüç, Kerem Tunçeri, Kürşat Başar, Prof.Dr. K. Yalçın Polat, Mithat Can Özer, Metin Hara, Nebahat Çehre, Oylum Talu, Pakize Suda, Pınar Altuğ Atacan, Selda Alkor, Selçuk Yöntem, Soner Sarıkabadayı, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Tuna Kiremitçi ve Zeynep Beşerler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz