Ana Sayfa Gündem İstinyePark’tan Mağazacılar Günü’nde çalışanlarına sinema bileti

İstinyePark’tan Mağazacılar Günü’nde çalışanlarına sinema bileti

Lüks alışverişin gözdesi İstinyePark, Mağazacılar Günü’nde çalışanlarını unutmadı. Açıldığı günden beri AVM ziyaretçileriyle yakından ilgilenen ve taleplerine çözüm üreten 4 bin 300 mağaza çalışanına sinema bileti hediye ederek keyifli bir gün geçirmelerini sağladı.

Türkiye’de bu yıl 4.’sü kutlanan 12 Aralık Mağazacılar Günü, İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan yerli ve yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettiği lokasyonların başında gelen İstinyePark’ta tüm mağaza çalışanlarının katıldığı bir etkinlikle kutlandı.

İstinyePark Genel Müdürü Uğur Berk, “İstinyePark’ın 280 mağazasında görev alarak, tüketicilerimizle aramızda köprü olduğunuz ve markamızı tüketicilerimiz nezdinde en iyi şekilde temsil ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. Sabır ve meşakkat gerektiren bir işte görev almanıza rağmen misafirlerimize sıcak ve daha yalın bir dille iletişim kurmayı sizin değerli desteklerinizle sağladık. Verdiğiniz emeğe ve en önemlisi bu büyük ailenin bir parçası olduğunuz için çok teşekkür ederiz” dedi.

İstinyePark, gün dolayısıyla AVM’de görev alan toplam 4 bin 300 çalışanına keyifli vakit geçirmeleri için İstinyePark Cinemaximum’dan 4 bin 300 adet sinema bileti hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz