Ana Sayfa Gündem İstinye Park’a yeni genel müdür

İstinye Park’a yeni genel müdür

İstinye Park’ın Genel Müdürlüğü’ne, 14 Eylül 2015 tarihi itibarıyla Uğur Berk atandı. Berk görevini, 2007’den bu yana İstinye Park bünyesinde çalışan ve son 3.5 yıldır genel müdürlük görevini üstlenen Tolga Engin’den devraldı. Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Uğur Berk, uzun yıllar turizm, enerji ve perakende sektörlerinde, yerli ve yabancı öncü firmalarda yöneticilik yaptı.

İstinye Park’a yeni genel müdür atandı. İstinye Park’ın yeni Genel Müdürü Uğur Berk, “İstanbul’a dünya çapında bir eser kazandırılarak hayata geçirilen İstinye Park, kaliteli mağazalarından restoranlarına, mimari estetiğinden sanatla iç içe etkinliklerine kadar her zaman takip edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi oldu. Yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçiyi kucaklayan İstinye Park’ın başarısını ileriye taşımak için ekip olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Konuyla ilgili bilgi veren Tolga Engin ise “Sadece bir alışveriş merkezi olmakla kalmayıp yenilikçi ve öncü kimliğiyle açıldığı günden bu yana misafirlerinin yaşamına değer katan İstinye Park’ta, yaklaşık 9 yıl boyunca farklı kademelerde çalışmaktan çok büyük gurur ve mutluluk duydum. Bu başarılı yapının, her zaman daha da iyiye doğru yol alacağına inancım sonsuz. İstinye Park çatısı altında geçirdiğim süre boyunca desteklerini esirgemeyen bütün perakende ortaklarına, yatırımcılara, tedarikçilere ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor, Uğur Bey’e bu zorlu ama keyifli yolculukta gönülden başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz