Ana Sayfa Hizmet-Tedarik CRM’de Pisano dönemi

CRM’de Pisano dönemi

Gerçek zamanlı müşteri memnuniyeti konusunda mobil web uygulaması geliştiren Pisano, işletmenin hizmet kalitesini artırarak mutlu ve sadık müşteriler yaratıyor, müşteriler anında yetkililere ulaşarak geri bildirim sağlayabiliyor.

Günümüzün hızlı, dinamik ve müşteri merkezli pazarlama dünyasında, müşteriyle etkileşimlerin ve müşteri memnuniyetinin gerçek zamanlı sağlanması büyük önem taşıyor. Günümüzde çoğu şirket, iyi bir müşteri deneyimi yaratamadığı için, hâli hazırda sahip olduğu müşterileri sadık müşterilere dönüştürme konusunda başarısız oluyor. Pisano, geliştirdiği yazılımla şirketlerin sadık müşterilerinin sayısını artırıyor.

2004 yılında kurulan ve temel olarak hizmet odaklı işletmelere web tabanlı bir müşteri etkileşim platformu sunan marka, şirketlerin müşterilerine ve müşterilerin de şirkete anında ulaşabilecekleri ve ihtiyaç anında birbirleriyle sürekli iletişim hâlinde kalabilecekleri bir platform sağlıyor. Markanın çözümleriyle şirketler, müşterilerini tam zamanlı mutlu edebiliyor.

Şikayet kutusu yerine dijital ve
gerçek zamanlı müşteri geri bildirimi
Türkiye’de özellikle bankacılık, restoran, ulaşım, perakende ve otelcilik sektörlerinin önde gelen firmalarına hizmet veren marka, işletmelerin genel anlamda müşteri geribildirimi için sundukları şikayet kutuları, “hizmetimizden memnun kaldınız mı” anketleri yerine dijital ve gerçek zamanlı müşteri geribildirimi alınabilmesine olanak tanıyor. Müşterilerin ne tür sorunlarla karşılaştıklarını anında şirket yetkililerine aktarabiliyor, şirket yetkilileri çözüm için anında aksiyon alabiliyor ve dolayısıyla müşterinin şikayetini sosyal medyaya yansıtmasına gerek kalmadan memnun müşteriler yaratılabiliyor.

Diğer CRM platformlarıyla entegre
Markanın kurucu ortaklarından Özkan Aykut Demir konuyla ilgili açıklamasında; “Pisano olarak teknoloji alanındaki öncelikli hedeflerimiz, diğer CRM platformlarının hemen hemen hepsiyle entegrasyon sağlamak, bir mobil platform haline gelmek ve ülkemizde de yeni yeni gelişen “büyük veri analizi” konusuna yatırım yapıp, işletmelere müşterileri hakkında daha da anlamlı veriler verebilmek. Geliştirdiğimiz Uygulama mümkün olan en fazla sayıda müşteriye ulaşmak için tasarlandı. Müşteri ve işletme arasında iletişimin en güçlü olduğu yerde, bir dokunma oluşturuyoruz. Bu dokunma noktaları işletmeler ve onların müşteri profillerine göre tasarlanmış bir masa kartı, bir sticker ya da bir kiosk olabiliyor.. Masa kartı ve sticker’ın kullanıldığı yerlerde müşteriler, bir qr-code okutarak ya da kısa bir link yazarak uygulamaya ulaşabiliyorlar. Ve, 3 saniye kadar kısa bir sürede düşüncelerini işletme yetkililerine ulaştırabiliyorlar. İşletme yetkilileri gelen müşteri geri bildirimine göre gerekli aksiyonu alarak müşterilerinin sorunlarına anında çözüm üretebiliyorlar. Kiosk çözümü ise kağıt üzerinde yapılan anketleri daha eğlenceli, daha esnek, daha kolay kullanılabilir ve en önemlisi de daha az maliyetli bir şekilde yaparak, sonuçların gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlıyor” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz