Ana Sayfa Marka-Mağaza Instagram’a özel Hopi Shopping Fast

Instagram’a özel Hopi Shopping Fast

Alışverişin app’i Hopi, Instagram üzerinden yaptığı online alışveriş festivaliyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Instagram’da Hopi üyesi markaları buluşturarak farklı kategorileri aynı anda inceleme fırsatı yaratan bir dükkân açan Hopi, kullanıcılarına yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Hopi’nin Facebook Creative Shop ile birlikte çalışarak hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk Instagram alışveriş festivali “Hopi Shopping Fast” ile kullanıcılarına kazançlı, hızlı, eğlenceli, yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatacak. Hopi üyesi 20’den fazla markanın katılımıyla düzenlenen festivalde Hopi’liler, giyim, kozmetik, kitap/kırtasiye, anne-bebek, mutfak, mücevher, tatil ve iletişim sektörlerinde özel kampanyalardan faydalanabilecek.

Hopi’liler, instagram.com/hopiapp hesabında açılan dükkandan, festivale katılan markaların ürünlerine ve festivale özel kampanyalara ulaşabilecek. 21 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 3 hafta sürecek festival kapsamında Hopi’lileri her hafta sonunda çok özel bir sürpriz kampanya bekleyecek.

morhipo.com, boyner.com.tr, ykm.com.tr, beymenclub.com, beymen.com.tr, wepublic.com.tr, clinique.com.tr, estelauder.com.tr, bobbiebrown.com.tr, 49.com.tr, babil.com, joker.com.tr, bisu, kahvedunyasi.com, gülaylar.com.tr, etstur.com, jollytur.com, securedrive, atlasglobal, turkcell.com.tr’nin katıldığı festivalde Hopi’liler 3 hafta boyunca Paracık kazanmanın ve katlayarak harcamanın keyfini doyasıya yaşayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz