Ana Sayfa Hizmet-Tedarik İnoksan’a yeni CEO

İnoksan’a yeni CEO

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü şirketlerinden İnoksan, Ayhan Gürbay’ı CEO olarak atadı.

İnoksan’ın yeni CEO’su Ayhan Gürbay oldu. Ayhan Gürbay, iş hayatına Enka Holding’e bağlı Çimtaş’ta başladı ve burada on yıl sürecinde teknik operasyon kademesinde görev aldı. 1988 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 14 yıl boyunca Diniz Holding ve Johnson Controls ortaklığı olan Major STK’de kalite ve metod yöneticiliği ile fabrika müdürlüğü görevlerinde bulundu. Gürbay, İnoksan’a geçmeden önce ise 10 yıl çalıştığı Farba A.Ş’de Genel Müdürlük ve CEO’luk görevlerini yürüttü.

Temmuz 2016 itibarıyla İnoksan bünyesine katılan Ayhan Gürbay, Turquality Markası olan ve 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ürün göndererek üretiminin yüzde 30’unu ihraç eden İnoksan’ın dünya markası olma hedefine liderlik edecek.

CEO Ayhan Gürbay: “İnoksan özel hibrid bir sistem ile dünya markası olacak”

CEO’luk görevine gelmesi odağında kısa bir açıklama yapan Ayhan Gürbay, İnoksan grubu için yeni bir vizyon belirlediklerini vurgulayarak, otomotiv sektörünün iyi uygulamaları ile endüstriyel mutfak sektörünün iyi uygulamalarını bir araya getirerek İnoksan’a özel hibrid bir sistem ile dünya markası olmayı amaçladıklarını ifade etti.

Ayhan Gürbay, “İnoksan olarak fabrikamızda önceliğimiz Toyota way-yalın üretimin temeli olan heijunka uygulamaları ile stabil bir üretim sağlayarak, günlük problemleri önce su yüzeyine çıkartmak ve çözmek olacak. Bunun ardından ise değer akışını sağlayarak, çekme sistemleri ile operasyonel mükemmellik seviyesine ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz