Ana Sayfa İNDEKS Banu Noyan İlyas Yalçıntaş, ‘Bu Nasıl Veda’ya İtalya’da klip çekti

İlyas Yalçıntaş, ‘Bu Nasıl Veda’ya İtalya’da klip çekti

İlyas Yalçıntaş, “Bu Nasıl Veda” şarkısına İtalya’da klip çekti. İlyas Yalçıntaş, Ukrayna Güzeli Anya Hoffman ile kamera karşısına geçti.

İncir şarkısıyla pop müziğine hızlı bir giriş yapan İlyas Yalçıntaş, ‘Bu Nasıl Veda’ isimli şarkısının klibi için İtalya’da kamera karşısına geçti. Ünlü popçuya klipte eşlik eden model ise hayli tanıdık bir isim…

İlyas Yalçıntaş, ‘yılın en çok dinlenen şarkısı’ olan ‘İçimdeki Duman’ın klibinde de yer alan Ukrayna Güzeli Anya Hoffman ile kamera karşısına geçti.

Hayranlarının ‘İçimdeki Duman’ şarkısının klibinde Anya Hoffman ile kendisini çok yakıştırdıklarını söyleyen Yalçıntaş, “Anya ile tekrar kamera karşısına geçmem için çok fazla talep aldım. Fanlarım bizi çok yakıştırdı. Anya ile elektriğimiz de tuttu. Hem olanları kırmadım hem de ortaya çok güzel bir iş çıktı” diye konuştu.

Yaşamını Yunanistan’da sürdüren 20 yaşındaki Anya Hoffman, klibin büyük ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Hoffman, “İlyas’la çok iyi anlaşıyoruz. Bundan sonra bütün kliplerinde oynamak istiyorum. Hatta Türkiye’de oyunculuk yapmak istiyorum” dedi.

İtalya’da 5 gün süren çekimlerde ikilinin romantik sahneleri dikkat çekti. Toscana ve Floransa’nın en güzel mekanlarında çekilen klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlendi. Hasan Kuyucu böylece İlyas Yalçıntaş’ın 4. klibine yönetmen olarak imza attı.
Söz ve müziği Hakan Tunçbilek’e ait olan ‘Bu Nasıl Veda’nın klibi tüm müzik kanalları ve dijital ortamda yayınlanmaya başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz