Ana Sayfa AVM İlkbahar rüzgarı Palladium’da esiyor

İlkbahar rüzgarı Palladium’da esiyor

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’e bahar geldi. Doğanın tüm güzellikleri, dalından koparılmaya hazır meyve ağaçları, içerisinde ilerledikçe farklı renk ve kokularıyla heyecan verici bir atmosfer yaratan Palladium,  baharı coşkuyla  karşılıyor

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, ‘Bahar Çiçeklendirmesi’ ile tam bir İlkbahar rüzgarı estiriyor.  Şehrin kaosundan sıyrılıp doğaya dönme zamanı geldi. Küre alan girişte,  AVM misafirleri, yemyeşil doğanın heyecan verici güzellikleri ile karşılaşırken, içinde ilerledikçe farklı renk ve mis kokularına şahit olacakları gizemli bir patikaya varıyor.

Mozaik zemin üzerinde yürüyüp, ahşap pergolaların altından geçerken, Akdeniz coğrafyasının gizemli macerasında adeta kaybolunuyor. Meydan, Çeşme, Servi ile İtalya’daymış gibi hissetmek, bir ağaç gölgesinde dinlenirken, hayatın keşmekeşinden sıyrılıp, güzel hayaller kurmak da cabası.

İlkbahar’ın baştan çıkaran gökkuşağı renklerindeki çiçekler, orman manzarasına karşı dinlenen canlı orkestra müziğinin keyif veren melodileriyle AVM misafirleri, hoş kokulu çiçekler arasında keyifli bir gezinti yapacak ve rengarenk bitkilerle, baharın coşkusunu içlerinde hissedecekler.

Palladium Ataşehir’deki ‘Bahar Çiçeklendirmesi’ 20 Nisan’a kadar gezip görülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz