Ana Sayfa AVM İlhan Şeşen ve Metin Özülkü Tepedekiler’de nostalji rüzgarı estirdi

İlhan Şeşen ve Metin Özülkü Tepedekiler’de nostalji rüzgarı estirdi

Birbirinden özel isimleri her ay Tepe Nautilus ziyaretçileri ile buluşturan ‘Tepedekiler’de bu ay; ev sahibi Metin Özülkü, Türk pop müziğinin efsane isimlerinden İlhan Şeşen’i ağırladı. Kadife sesi ve yazdığı sayısız şarkıyla Türk müziğine adını yazdıran İlhan Şeşen ile Metin Özülkü’nün müzik dolu sohbeti; İstanbul’un dört bir yanından gelen hayranlarını mest etti. İlhan Şeşen; ‘Ada Sahilleri’ gibi klasikleşmiş anonim parçalara kendi yorumuyla hayat vereceği albümünün müjdesini verirken, Metin Özülkü’den de albümü birlikte yapmak üzere söz aldı.

Rahat ulaşımı ve birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus AVM, ziyaretçilerini “Tepedekiler” buluşmalarında Metin Özülkü’nün konuğu bu defa; kadife sesi ve dillerden düşmeyen unutulmaz şarkılarıyla ünlü sanatçı İlhan Şeşen’di.

“Ellerimde Çiçekler”, Neler Oluyor Bize?”, “Ankara’dan abim gelmiş” gibi kalplerde taht kurmuş şarkıları Tepe Nautilus ziyaretçileri ile birlikte seslendiren İlhan Şeşen ve Metin Özülkü izleyenleri mest etti.

Müzik serüveninde 45 yılı geride bırakan ünlü sanatçı İlhan Şeşen, kendi yorumuyla seslendirdiği “Ada Sahilleri” gibi anonim şarkılardan oluşan yeni bir albüm müjdesi verdi. Şeşen “çok önemli bir müzik adamı” diye nitelediği Metin Özülkü’den de albümü birlikte yapmak için söz aldı.

Keyifli ve samimi sohbetleri ile muhteşem bir müzik ziyafetinde buluşan ikilinin çok özel programı Tepe Nautilus’ta nostalji rüzgarı estirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz