Ana Sayfa Gündem İki yeni “SPX Mega Mağaza” açan Olgar hedef büyüttü

İki yeni “SPX Mega Mağaza” açan Olgar hedef büyüttü

Büyüyen outdoor pazarına bağlı olarak mağaza yatırımlarına devam eden Olgar Şirketler Grubu mega mağazalarının sayısını artıyor. Yeni bir atılımla Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’da iki SPX mağazası daha açan Olgar, büyüklüğü 1000 metrekareyi bulan mağazalarda spor, alışveriş ve deneyimi buluşturuyor

Yılsonuna kadar Türkiye genelindeki mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı hedefleyen Olgar Şirketler Grubu, bu büyüme hedefi doğrultusunda önemli yatırımlar yapıyor.

Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’da “mega mağaza” konseptinde iki yeni SPX mağazası açan Olgar, mağaza sayısını 40’a çıkardı

2017’nin başında İstanbul Seyrantepe’de açılan mega mağazada olduğu gibi Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’daki SPX mağazaları da deneyim alanlarıyla dikkat çekiyor.

Sporseverler alışveriş yapmanın yanı sıra bu mağazaların içerisinde tenis demo duvarında raketleri test edebiliyor veya tırmanma duvarına çıkabiliyor. Outdoor ayakkabılarını farklı zeminlerde test edebilmek, workshop’lara katılabilmek veya kayak/board bakımı yaptırabilmek SPX mega mağazalarda sporseverlere sunulan diğer özellikler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz