Ana Sayfa Dünyadan Hugo Boss, ikinci el ürünler için platform kuruyor

Hugo Boss, ikinci el ürünler için platform kuruyor

Hugo Boss, ikinci el ürünler için kendi premium platformunu piyasaya sürüyor. Lüks perakendeci, Hugo Boss Pre-Loved adı ile 2025’te Almanya, İngiltere ve ABD’de büyümeden önce ilk olarak Fransa’da piyasada olacak.

Hugo Boss , döngüsellik konusundaki süregelen taahhüdünün bir parçası olarak 2022’nin üçüncü çeyreğinde kendi premium satış platformu ile yeniden satış pazarına giriyor. Hugo Boss Pre-Loved, mevcut müşteriler tarafından ticareti yapılan küratörlüğünde bir giysi yelpazesini içerecek.

Müşteriler, hizmeti kullanmak için çevrimiçi olarak veya mağazada yeni veya önceden sahip olunan ürünler için harcanabilecek kredi karşılığında kullanılmış ürünleri markaya iade etmelerini sağlayan çevrimiçi bir süreç kullanacak.

Tamamen kalite kontrolünden sonra, ikinci el ürünler satılık ikinci el küratörlüğün bir parçası haline gelecek. Aksesuarlar daha sonraki bir tarihte eklenecek olsa da hizmet başlangıçta kıyafetlere yer verecek.

2025’te Almanya, İngiltere ve ABD’ye genişletilmeden önce ilk olarak Fransa’da piyasaya sürülecek.

Hugo Boss, bakım ve onarım hizmeti başlatacak
Moda perakendecisi ayrıca, bu yıl içinde belirli Alman mağazalarında bir bakım ve onarım hizmeti başlatacağını ve daha önemli pazarların izleneceğini duyurdu. Servis takım elbise, kot pantolon, ayakkabı, jarse ürünler ve deri eşyaların onarımını kapsayacak.

Hugo Boss Operasyon Direktörü Heiko Schäfer, “Ürünlerimizin yüksek kalitesi, birden fazla yaşam sürmelerine olanak tanıyor ve büyüyen yeniden satış pazarına girmemiz şirket olarak bizim için doğal bir adım. Hugo Boss Pre-Loved döngüsel bir iş modeline geçişimizi desteklerken, onarım hizmetimiz müşterilerimizin en sevdikleri parçaları daha uzun süre takmalarına ve kıt kaynakların tüketimini azaltmalarına olanak tanıyacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz