Ana Sayfa Kitap-Müzik HOPE Alkazar’a ziyaret

HOPE Alkazar’a ziyaret

T.C Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve beraberindeki ekip; Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Hope Alkazar’ı ziyaret etti.

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin en önemli güzergahlarından biri olan, Nike ve Hışım Grup destekleriyle hayata geçirilen Hope Alkazar; gençliği spor, kültür ve sanat ekseninde buluşturmaya devam ediyor. T.C Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan bu yıl ikincisi düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin ikinci gününde Hope Alkazar’ı ziyaret etti.

T.C Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, dünya çapındaki sergileriyle interaktif dijital sanat ve yeni medya alanında başarılı işlerin altına imzasını atan Refik Anadol’un, Nike işbirliği ile HOPE Alkazar için özel olarak hazırladığı “Alkazar Rüyası” isimli interaktif enstalasyon çalışmasını deneyimleyerek Hope Alkazar’dan ayrıldı.

HOPE Alkazar

Hareket etmenin dönüştürücü gücüne inanan, sporcular ve tüm yaratıcı fikirleri her zaman desteklemeyi kendine görev edinen Nike, HOPE Alkazar ile beraber ortak bir hareket platformu oluşturdu. HOPE Alkazar, alışılmışa kafa tutarak anlamlı bir değişim yaratmak, kimliğini ve sahiplendiklerini dünyaya anlatmak, kolektif bir bilinçle birlikte dönüştürmek için harekete geçenlerin buluşma noktası olarak konumlanıyor. Fikirleri ve çalışmaları ile fark yaratan kişi ve toplulukları spor, kültür ve sanat ekseninde, sosyal iyilik amacıyla buluşturuyor. Yenilenen Nike İstanbul mağazasının hemen yanında yer alan HOPE Alkazar, Nike’ın ve program ortaklarının gençlere umut olmak ve birlikte daha iyiyi hayal etmek için hayata geçirdikleri bir ‘hareketin sahnesi’.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz