Ana Sayfa İNDEKS Forum Trabzon H&M, Trabzon’daki ilk mağazasını açtı

H&M, Trabzon’daki ilk mağazasını açtı

H&M, enerji verimliliğini ön plana çıkardığı daha sürdürülebilir konseptiyle yeni mağazasını Forum Trabzon’da açtı.

H&M, Trabzon’daki ilk mağazasını Forum Trabzon AVM’de hizmete açtı. Yaklaşık 1500 metrekarelik satış alanına sahip mağazada enerji verimliliğinin ön planda tutuluyor.

H&M Forum Trabzon AVM’deki açılışı ile Türkiye’deki mağaza sayısı 45 ve toplam çalışan sayısı yaklaşık 2 bin oldu. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.

H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu, “H&M olarak Türkiye pazarındaki konumumuzdan ve müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok mutluyuz. Potansiyeline inandığımız lokasyonlarda mağaza açmaya ve Türkiye pazarında büyümeye devam ediyoruz. Trabzon’da ilk mağazamızı açtığımız için çok mutluyuz. Açılışa olan yoğun ilgi bizi çok heyecanlandırdı. H&M deneyimini mağazalarımızda müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, gençlerin favorisi Divided, Men Basics, çocuk ve tüm konseptlerde denim, iç giyim ve aksesuar koleksiyonlarını kapsıyor. Dekorda ve mimari uygulamalarda daha sürdürülebilir materyaller kullanılan mağaza ‘full LED’ aydınlatma özelliğine sahip. Mağazada çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler yer alıyor ve mobilyalarda FSC global sertifikalı ahşap kullanılıyor. H&M bu yeni mağaza konseptiyle müşterilere kapsayıcı ve sıcak bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz