Ana Sayfa İNDEKS H&M H&M, Şanlıurfa Piazza AVM’de

H&M, Şanlıurfa Piazza AVM’de

2010 yılında giriş yaptığı Türkiye’de mağazalaşma çalışmalarını sürdüren H&M, Şanlıurfa Piazza AVM’de hizmete girdi. H&M, Şanlıurfa Piazza AVM’de 2 katlı, 2 bin 350 metrekarelik satış alanda müşterilerini ağırlayacak.

Dünyaca ünlü markaları Şanlıurfalılar ile buluşturan Piazza AVM’de, kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en büyük moda perakendecilerinden İsveç moda markası H&M açılışı gerçekleşti. Moda tutkunlarının heyecanla beklediği açılış sebebiyle pek çok moda sever Piazza’ya akın etti.
H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, “Şanlıurfa’da ilk mağazamızla yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Koleksiyonlarımızı daha da geniş kitlelere sunuyor olmak ve ilham vermek çok keyifli. Markamıza ilgi gösteren tüm Şanlıurfalılara çok teşekkürler” dedi. H&M Şanlıurfa Piazza, 2 bin 350 metrekare satış alanından ve 2 kattan oluşuyor. Şanlıurfa’daki ilk H&M mağazası kadın, erkek, çocuk, gençler için Divided, yeni kozmetik konsepti H&M Beauty, iç giyim, H&M Sport ve aksesuarları moda severlere sunuyor. Piazza AVM’de haftanın 7 günü, 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan H&M’de açılış gününe özel pek çok sürpriz Şanlıurfalılara sunuldu.

H&M açılışlarının klasiği olarak “Erken kalkan kazanır” sloganı ile sıraya giren ilk 100 moda sever 20 TL indirim çeki kazandı. H&M’in tüm dünyada 3 bin 600’den fazla, 2010 yılında giriş yaptığı Türkiye’de ise Şanlıurfa Piazza AVM’deki açılışı ile 39 mağazası bulunuyor. H&M Piazza Şanlıurfa mağazası 27 kişiye istihdam sağlarken, H&M’ Türkiye genelinde 2 binden fazla kişi çalışıyor. Türkiye’de hızlı büyümesini sürdüren H&M’in Şanlıurfa açılışının yanı sıra 2015 sonbaharında Konya, Afyon, Bolu, Konya ve İzmir’de ilk kez H&M ile buluştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz