Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Güvenlik sektörü Ankara’da buluştu

Güvenlik sektörü Ankara’da buluştu

Arma Kontrol, 3. Securitex Eurasia 2017 fuarında sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. 6-9 Nisan 2017 tarihleri arasında Congresium Ankara ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen fuarda Arma Kontrol, ziyaretçilere yeni projelerini tanıttı

Güvenlik otomasyon sektörünün lider oyuncularından Arma Kontrol, 2006’dan bu yana sektörde gerçekleştirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Arma Kontrol, katıldığı ulusal ve uluslararası fuarlarla da sektörün dinamiklerini yakından takip ediyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Securitex Eurasia”  fuarında yer alan Arma Kontrol, Ankara’da sektörün önde gelenleriyle buluştu. Ankara’da düzenlenen fuarı Anadolu’dan pek çok yerli firma ziyaret etti. Kamu kuruluşlarının da ziyaretçi olarak katıldığı fuarda Arma Kontrol son geliştirdiği ürünlerini tanıtma imkanı buldu. İlki 2014 yılında gerçekleşen Securitex Eurasia fuarı, bu yıl da güvenlik teknolojileri, yangın koruma-söndürme, iş sağlığı ve güvenliği, bilişim ve bina otomasyonu gibi alanlarda hizmet veren çok sayıda sektör profesyonelini bir araya getirdi.

Arma Kontrol’ün yeni geliştirdiği Teleskopik Road Blocker ve Mantar Bariyer’in yoğun ilgi gördüğü fuarda, araç altı görüntüleme ve plaka okuma sistemleri de dikkat çeken ürünler arasında yerini aldı.  Fuar sayesinde Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen pek çok bayi yetkilisi ile görüşme fırsatı yakalayan Arma Kontrol, bayilerine yeni ürünleri tanıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz