Ana Sayfa İNDEKS Gratis Gratis küçük ressamları buluşturacak

Gratis küçük ressamları buluşturacak

Gratis’in çocuklar için düzenlediği resim festivalinde küçük ressamlar yaşadıkları şehri resmederek yarışacaklar. 57 ilin birincisinin seçileceği yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi.

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl yaşadıkları şehri resmedecekler. Bu yıl 7’incisi düzenlenen yarışmaya Gratis mağazalarının bulunduğu 57 ilden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından ücretsiz olarak alacakları katılım formunu doldurmak ve yaşadıkları şehri resmetmek olacak.

Yarışmaya son katılım tarihi olan 31 Mart 2016’ya kadar resimlerini Gratis mağazalarına bırakan çocukların eserleri ilk jüri tarafından değerlendirilecek ve 57 kazanan çocuk 8 Nisan 2015 tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak. Seçilen Gratis Resim Festivali il birincileri 23 – 24 Nisan tarihlerinde eğlenceli bir haftasonu geçirmek üzere Gratis davetlisi olarak İstanbul’a gelecekler.

İstanbul’da gerçekleşecek festivalde ise ikinci jüri değerlendirmesinin ardından açıklanacak ilk 3 resmin sahibi yaz kampına gitmeye hak kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz