Ana Sayfa Marka-Mağaza Gizia Gate 1 yaşında

Gizia Gate 1 yaşında

Türk moda markalarının buluşma noktası Gizia Gate, 1. yaşını kutluyor.

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen 60’ı aşkın tasarımcısı ile 7 global markasına ait koleksiyonları aynı çatı altında satışa sunan “Türk Modasının Buluşma Noktası” Giza Gate, 1. yaşını kutluyor. Türkiye’de bir ilke imza atan Gizia Gate, 2015 Eylül ayında 36 Türk moda tasarımcısı ile yola çıkarak merakla beklenen bir multibrand mağaza konseptiyle tüketicileriyle buluşmuştu.

Abdi İpekçi Caddesi’nde 2 bin metrekareik mağazasında hizmet veren Gizia Gate, tüketiciden gördüğü büyük ilgi ile başarı grafiğini günden güne yükseltti. Ayrıca tasarım ve kalitesiyle dünyanın en çok tercih edilen ayakkabı, çanta ve aksesuar markalarını bünyesine dahil ederek, modanın İstanbul’daki ikmal noktası haline geldi.

Gizia Gate, yeni yaşını vitrinine de taşıyarak coşkuyla kutluyor. Gate tasarımcılarından Mehtap Elaidi, Nihan Peker, Özgür Masur, Arzu Kaprol ve DB Berdan mağazanın yeni yaşını verdikleri mesajlarla kutladı.

Türk modasına yön veren tasarımcıların eşsiz koleksiyonlarını aynı çatı altında sunduğu Gizia Gate, her sezonun en hit tasarım parçalarını uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir hizmetle sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz