Ana Sayfa AVM Galleria AVM’den hediye yağmuru

Galleria AVM’den hediye yağmuru

Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria AVM, 2017’yi birbirinden iddialı hediyelerin yer aldığı yeni yıl kampanyası ile karşılıyor. Önümüzdeki yıllarda da gerek mağazaları, gerekse yeme-içme mekanları ile buluşma noktası olmaya devam edecek olan Galleria, düzenlediği kampanya ile 50 TL’lik alışveriş yapan misafirlerine çeşitli hediyeler veriyor.

Eğlence ve alışveriş keyfini tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria AVM, 2017 yılını misafirlerine sunduğu yeni yıla özel hediyelerin yer aldığı kampanya ile kutluyor. Galleria AVM’de 1 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan misafirler yeni yıl kampanyası kapsamında her 50 TL’ye bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Yeni yılı coşku ile karşılamayı bir gelenek haline getiren Galleria AVM, 27 yıldır köklü markalarıyla hizmet veriyor. Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy ve Yeşilyurt başta olmak üzere İstanbullu seçkin müşterilerine yeni yıl kampanyası düzenleyen Galleria AVM, misafirlerine birbirinden sürpriz hediyeler sunuyor. Türkiye’nin ilk AVM’si olarak gelecek yıllarda da buluşma noktası olacak Galleria, gerek seçkin mağazaları gerekse yeme-içme mekanları ile hediye yağmurundan faydalanmak isteyenleri bekliyor.

Kazandıran kampanya

Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Galleria misafirleri; televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası, ses sistemi, PlayStation 4 oyun konsolu, tablet, cep telefonu ve küçük ev aletleri kazanma şansı yakalarken yeşil ve mavinin buluştuğu Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de ise çift kişilik bir gece oda ve kahvaltı, Mey Türk Restaurant’ta çift kişilik akşam yemeği, çift kişilik brunch, çift kişilik SPA ve çift kişilik Çay Saati paketi fırsatından da yararlanıyor.

Kampanyaya katılmak için Galleria’da 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler, AVM’de yer alan danışma ve kayıt noktalarında faturalarını ibraz ederek temin edebilecekleri biletleri doldurarak Milli Piyango İdaresi’nin gözetimindeki çekilişe katılma hakkını kazanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz