Ana Sayfa Gündem Freeway yeni mağazasıyla Piazza’da

Freeway yeni mağazasıyla Piazza’da

Piazza AVM’nin markaları arasına, ayakkabı ve çantada yeni trendleri erişilebilir fiyatlarla tüketiciye sunan Freeway de katıldı.

Kahramanmaraş Piazza AVM yeni bir markaya daha ev sahipliği yapıyor. Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncü markalarından Freeway yeni mağazasını Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı.

Türkiye’de büyük metrekareli ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncülük eden Freeway, 50 yıllık deneyimini taşıdığı Piazza mağazasında, ziyaretçilerini zengin ürün yelpazesi ve açılışa özel fırsatlarla karşılıyor. Ayakkabı sektörüne birçok yenilik kazandıran Freeway, kadın, erkek, genç ve çocuk ayakkabısında modayı yakalamak isteyenlere, açılışa özel ayakkabılarda Yüzde 80’e varan indirim fırsatları sunuyor.

Dünya modasını yakından takip etmekle birlikte, tasarıma da büyük önem veren Freeway’in ürün gamında, çok yüksek ve iddialı topuklardan spor terliklere, lüks materyallerden bez ayakkabılara kadar estetik çeşitliliği oldukça geniş binlerce şık model yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz