Ana Sayfa Vitrin Freddy ile hareket sanatı

Freddy ile hareket sanatı

İtalyan spor moda markası Freddy, 2016-17 Kış Koleksiyonu hazırlıklarını tamamladı. Koleksiyon, “atletik” ve “rahatlık” sözcüklerinin birleşimi olan “Athleisure” adını taşıyor ve teknolojiyle şıklığı bir arada yansıtıyor.

Dünyaca tanınmış İtalyan spor moda markası Freddy, Athleisure adını verdiği 2016-17 Kış Koleksiyonu için hazırlıklarını tamamladı. “Atletik” ve “rahatlık” sözcüklerinin birleşiminden oluşan Athleisure koleksiyonunda teknoloji ve şıklık bir araya geliyor.

Hayat her geçen gün bizden daha fazlasını talep ederken, Freddy de bu taleplere yetişmemizi sağlayacak rahatlık, konfor ve enerjiyi, göz alıcı tasarımlara sahip spor kıyafet koleksiyonuyla tüketiciye sunmayı amaçlıyor.

Koleksiyonda yer alan Active Dance serisi ürünlerin esin kaynağı, adından da anlaşılabileceği gibi dans. Freddy, en katı spor disiplinlerinden birinin belli başlı prensiplerini Active Dance serisinde, modanın son trendleri doğrultusunda yeni bir anlayışla ele alıyor. Çok amaçlı ürünlerden oluşan seride genelde doğrusal çizgiler hakim. Kumaş olarak D.I.W.O. ve Nylon D.I.W.O. kullanıldı. Bu kumaşlar, kendini rahat hissederken tarzından da ödün vermek istemeyen sportif ve dinamik kadınların beklentilerine en iyi şekilde karşılık veriyor.

2016-17 Kış Koleksiyonu içinde Seamless serisi de dikkat çekiyor. Bu inovatif kumaş, sahip olduğu esneklik özelliğiyle hem vücudun hatlarına uyum sağlıyor hem de hareket esnekliği kazandırıyor. Leotard, tozluk, badi ve tayt gibi artık klasikleşmiş ürünlerin yer aldığı Seamless serisinde yine bir başka klasik olan tül etekleri de bulmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz