Ana Sayfa Gündem Franchise sektörü “Bayim Olur Musun”da buluşacak

Franchise sektörü “Bayim Olur Musun”da buluşacak

Hızla büyüyen ve binlerce girişimciye kendi işini kurma fırsatı yaratan franchising sektörü, alanında Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan “Bayim Olur Musun – Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” ile katlanarak büyüyor. Franchise sektörünün devlerinin buluşma noktası olan fuara, bu yıl yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firma katılacak.

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD iş birliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek “14. Bayim Olur Musun – Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” bu yıl 13–16 Ekim 2016 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7. Hall’lerde gerçekleştirilecek. Bayim Olur musun -Franchising Fuarı her yıl kendi alanında rekorlara imza atıyor. 2015 yılında 13.’sü düzenlenen fuarı 29 bin 326 kişi ziyaret etti. 330’u yerli, 35’i yabancı olmak üzere toplam 365 markanın yer aldığı fuarda yerli ve yabancı birçok girişimcinin ziyareti ve bayilik anlaşmalarıyla sonuçlandı. Yurt dışı katılımlarının da yoğun yaşandığı 2015 fuarına Orta Doğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türki cumhuriyetler başta olmak üzere birçok ülkeden yatırımcılar katıldı. Fuar, artan metrekare alanı, katılımcı ve ziyaretçi oranıyla her geçen yıl dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

“Fuar, ölçülebilir başarısıyla fark yaratıyor, katılımcılar memnun ayrılıyor”

media-force-aycan-helvacioglu14 yıldır sektörün nabzını tutan Bayim Olur Musun Fuarı organizasyonunu üstlenen MedyaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, “Markalar, marka kimliğini oluşturduktan, ürünlerin ve operasyon standartlarını belirledikten, altyapılarını tamamladıktan sonra büyüme planlarını franchising ile kurguluyor. Sisteme dahil olan firmalar, marka bilinirliğini arttırarak hızla büyüme imkanı buluyor ve tüketiciye daha hızlı ulaşım sağlıyor. Franchising sistemi ile girişimci, markanın bilgi birikiminden faydalanarak, aynı zamanda reklam, PR ve sosyal medya yönetim desteği, personel eğitimleri, işe alma, yetiştirme konularında da destek alıyor’’ dedi. Helvacıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizlerde böyle bir sistemin içerisinde profesyonel bir platform oluşturarak tam 14 yıldır Türkiye’nin en popüler franchise markalarını girişimciler ile buluşturuyoruz. Fuarımızın yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılar, hedefledikleri girişimci sayısının fazlasını elde ederek fuardan memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Bizi diğer fuarlardan ayıran en önemli özellik ise Bayim olur musun Franchising Fuarı’nın başarısının ölçülebilir olmasıdır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz