Ana Sayfa İNDEKS Forum Mersin Forum Mersin AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir oldu

Forum Mersin AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir oldu

Forum Kayseri AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, Forum Mersin AVM Müdürü oldu.

Alışveriş merkezi yönetimi konusunda Türkiye’de en tecrübeli yöneticilerden biri olan Necati Ufuk Toydemir, 1 Şubat 2024 itibariyle Forum Mersin Alışveriş Merkezi’nin Müdürü oldu.

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü’nden 1997 yılında mezun olan Necati Ufuk Toydemir, 2006 yılında AVM Müdürü olarak alışveriş merkezi sektörüne adım attı. Sektörün önde gelen firmalarında uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra 2022 yılı Ağustos ayı itibariyle kariyerine Multi Türkiye bünyesinde bulunan Forum Kayseri AVM Müdürü olarak devam etmişti.

Kariyeri boyunca önemli sosyal sorumluluk projeleri geliştiren Necati Ufuk Toydemir, 2014 yılında projesiyle ICSC European Shopping Centre Awards 2014 Commendation Ödülü’nü kazandı. Bir sonraki yıl “2015 Mutlu Çocuk” sosyal sorumluluk projesine imza atan Toydemir, 2016 yılında 6 bin 972 adet origami turna kuşunun geri dönüşüm kağıtları ile sergilenmesi sonucu dünya çocuk rekorları kitabına giren projeyi yürüttü.

Sektörde başarılı projelere liderlik eden Necati Ufuk Toydemir, bundan sonraki süreçte Forum Mersin’de AVM Müdürü olarak kariyerine devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz