Ana Sayfa İNDEKS Forum İstanbul Forum AVM’lerde görev değişikliği

Forum AVM’lerde görev değişikliği

Multi Türkiye bünyesinde hizmet veren Forum Alışveriş Merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul, Forum Trabzon ve Forum Kapadokya yönetimlerinde 2016 Şubat itibariyle görev değişiklikleri gerçekleşti.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon’da 2014 yılından beri AVM Müdürü olarak görev yapan Gamze Ergel 2016 Şubat itibariyle büyüklüğü, yenilikleri ve mağaza karmasıyla İstanbul’da yaşayanlar kadar turistlerin de ilk tercih ettiği alışveriş merkezi olan Forum İstanbul AVM Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Forum Trabzon’da Gamze Ergel’den boşalan koltuğa ise Forum Kapadokya AVM Müdürü Uğur Arısoy geldi.
2013 yılından beri Forum İstanbul Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Didem Kırşallıoba ise Forum Kapadokya’nın yeni AVM Müdürü oldu.

Gamze Ergel kimdir?
Gamze-ErgelGamze Ergel, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitiminin ardından, İtalya’nın Milano şehrinde yer alan Scuola di Direzione Aziendale dell’Universita Bocconi’de MBA yapmıştır. Çalışma hayatı boyunca pazarlama iletişimi alanında uzmanlaşan Ergel, reklam ajansında başlayan kariyerine Kraft Jacobs Suchard’da Pazarlama Departmanı’nda devam etmiştir. 2011 yılında Multi ailesine katılan Gamze Ergel ilk olarak Forum Kayseri AVM Müdürü, ardından Forum Trabzon AVM Müdürü olarak görev yapmıştır. Ergel, 2016 Şubat ayı itibariyle de Forum İstanbul AVM Müdürlüğü görevini üstlendi.

Uğur Arısoy kimdir?

Ugur-ArisoyMarmara Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimlerini tamamlayan Uğur Arısoy, iş hayatına etkinlik ve organizasyon yönetimi alanında başlamıştır. Doğuş Holding ve Sabancı Holding özerk turizm firmaları Antur ve Vista Travel’da görevler almıştır. Ali Raif İlaç Sanayi’nde kongre & etkinlik departmanı müdürlüğü yapmış olan Arısoy; Taxim Arena’da uluslararası etkinliklerde venue direktörlüğü yapmıştır. 2012 – 2015 yılları arasında Tesco Kipa Edremit Körfezi AVM Bölge Müdürü olarak çalışan Arısoy, 2015 yılında Forum Kapadokya AVM Müdürü olarak Multi ailesine katılmıştır. Arısoy, 2016 Şubat ayı itibariyle de Forum Trabzon AVM Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Didem Kırşallıoba kimdir?

Didem-KirsalliobaOrtadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Didem Kırşallıoba, meslek hayatına Price Waterhouse Coopers’ta denetçi olarak başlamıştır. 1997 yılında kariyerinde yeni bir yön çizen Kırşallıoba, Henkel’e geçerek pazarlama dünyasına adım atmıştır. 2013 yılına kadar Mudo – Naf Naf Pazarlama Yöneticisi, RTC Industries EMEA İş Geliştime Müdürü, ICM Consultancy Kurucu Ortak, Popai Türkiye Ülke Müdürü, ORA İstanbul Gayrimenkul ve Pazarlama Direktörü ve Özak Global Holding Pazarlama Müdürü görevleri ile pazarlama ve perakende danışmanlığı alanlarında kariyerine devam eden Didem Kırşallıoba, 2013 yılında Forum İstanbul Pazarlama Direktörü olarak Multi ailesine katılmıştır. 3 yıl boyunca Forum İstanbul’da pek çok başarılı projeye imza atan Kırşallıoba, 2016 Şubat ayı itibariyle Forum Kapadokya AVM Müdürü olarak yeni görevine başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz