Ana Sayfa İNDEKS Flo FLO, Avrupa’nın 2. en büyüğünü Vialand AVM’de açtı

FLO, Avrupa’nın 2. en büyüğünü Vialand AVM’de açtı

FLO, Avrupa’nın en büyük ayakkabı mağazası olan İstiklal FLO‘dan sonra Vialand Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasını büyüterek Avrupa’nın ikinci en büyük ayakkabı mağazasını da tüketicilerin hizmetine sundu. FLO, 17 Haziran itibariyle metrekaresini arttırarak daha büyük bir alanda yüzlerce çeşit ürünü 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunmaya başladı.

Ayakkabı sektörünün lider grubu Ziylan’ın amiral gemisi FLO, Vialand Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasını büyüttü. Toplamda 3 bin 272 metrekarelik bir alanda Avrupa’nın ikinci en büyük ayakkabı mağazası olarak hizmet verecek Vialand FLO mağazasında; onlarca markadan yüzlerce çeşit ayakkabı, çanta ve aksesuar ziyaretçilerini bekliyor.

Güncel moda ve geniş ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, sektörün açık ara lideri konumundadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük online ayakkabı alışveriş sitesi www.flo.com.tr ile de hizmet veren FLO, yurt dışında da mağaza sayısını hızla arttırarak global marka olmak yolunda hızla ilerliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz