Ana Sayfa İNDEKS Espark AVM Espark, Berlin’den ödülle döndü

Espark, Berlin’den ödülle döndü

Berlin’de düzenlenen ICSC Pazarlama Konferansı’nda “Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel” kampanyasıyla “Özel Ödül” kazandı.

ECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan Espark Alışveriş Merkezi, 8-10 Haziran’da Berlin’de gerçekleştirilen 2016 – ICSC Pazarlama Konferansı’nda “Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel” isimli kampanyası ile “inovasyon” kategorisinde bu yıl ilk kez verilen Özel Ödül’e layık görüldü.

Bayramların Türk kültüründeki yerini duygusal bir bakış açısı ile yansıtan kampanya kapsamında, AVM’nin ortak alanına kurulan ve bir evin oturma odası şeklinde dekore edilen sette, Eskişehirli aileler uzak ülkelerde yaşayan akrabaları ile sürpriz bir şekilde bir araya getirildi. Duygu dolu sahnelerin yaşandığı buluşmalar, filme alındı. Sosyal medyada paylaşılan viral film, milyonlarca kişi tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni kazandı.

espark-odul
Espark’a ödül getiren “Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel” isimli kampanya.

Açılışından bu yana, şehre kazandırdığı ulusal ve uluslararası markalar, yaratmış olduğu istihdam, gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinlikler ile Eskişehir’de bir buluşma noktası ve Eskişehirlilerin hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelen Espark, 2015 yılında da “Gökyüzü Hediyeleri” projesi ile “Gümüş Ödül”ü Türkiye’ye taşımıştı. 2016 yılında, Neuroland aktivitesi ile Uluslararası SABRE In2 ödülünü ve Hermes Ödülleri’nde de 5 platin ve 2 altın ödül kazanan Espark, kazandığı son ICSC Ödülü ile de başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

ECE Grubu, Espark ile kazandığı ödülün yanında, geliştirdiği akıllı telefon aplikasyonu “Love to Shop” ile getirdiği müşteri odaklı ve yenilikçi hizmetler sayesinde “teknoloji” kategorisinde “Gümüş Ödül” kazandı.

Avrupa ve Güney Afrika çapında, perakende ve gayrimenkul pazarlama alanında sektörün en iyilerinin belirlendiği, en etkin ve en yaratıcı kampanyaların ödüllendirildiği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’ne bu yıl 21 ülkeden 238 başvuru yapıldı.‎

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz