Ana Sayfa AVM Erasta Fethiye “Fosil Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor

Erasta Fethiye “Fosil Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor

Fethiye’nin alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Fethiye, kültür-sanat ve sosyal sorumluluk etkinliklerine antropoloji ve paleontoloji biliminin ulaşmış olduğu son bulguların yer aldığı “Fosil Sergisi” ile devam ediyor. 25-31 Ağustos tarihleri arasında ziyaret edilebilecek olan sergide, milyonlarca yıllık fosillerin bulunduğu bir kültür hazinesi ziyaretçilere sunuluyor.

Hem Fethiyeliler hem de Fethiye’ye gelen yabancı turistler için seçkin bir yaşam alanı sunan Erasta Fethiye’de düzenlenen “Fosil Sergisi”ndeki gerçek fosiller, ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Meraklılarını yüz milyonlarca yıl öncesinden günümüze bir zaman yolculuğuna çıkaran sergideki fosiller arasında 350 milyon yıllık Güneş Mercanı, 206 milyon yıllık İstiridye ve 390 milyon yıllık Trilobit bulunuyor.

Erasta Fethiye, 25-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirdiği “Fosil Sergisi” ile ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirmelerinin yanı sıra yer, tarih ve biyoloji bilimleriyle tanışmalarını da amaçlıyor.
Açıldığı ilk günden itibaren her yaşa hitap eden birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Erasta Fethiye, kısa sürede Fethiyelilerin yaşamına yeni bir soluk getirdi. Doğaya ve çevreye uyumlu bir şekilde tasarlanarak 2014 yılında açılan Erasta Fethiye, Eroğlu Gayrimenkul’ün marka AVM zincirinin ikinci halkasını oluşturuyor. 80 milyonluk yatırımla bölgenin ekonomik gelişmesine kısa zamanda ivme kazandıran proje, aynı zamanda Fethiye’nin ilk ve tek alışverişi merkezi olma özelliğini koruyor. Erasta Fethiye, özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran yeşil alanlarıyla ziyaretçilerine farklı bir alışveriş ve rekreasyon deneyimi sunmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz