Ana Sayfa AVM Erasta Antalya’dan kadınlar günü sürprizi

Erasta Antalya’dan kadınlar günü sürprizi

Giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine pek çok sektördeki en sevilen markalara ev sahipliği yapan Erasta Antalya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın ziyaretçilerini hoş bir sürprizle karşıladı.

Erasta Antalya AVM Müdürü Ece Yamaç Şenak, “Her kadın bir çiçektir” temasından yola çıkarak kadın ziyaretçilere hediye ettiği karanfille 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Ece Yamaç Şenak, kadın ziyaretçilerle gerçekleştirdiği sohbette zekâ, beceri, zarafet ve duyarlılıklarıyla ve toplumumuzda kıymetli bir rol üstlenen ve varlıklarıyla hayatımızı anlamlandıran kadınların toplumdaki önemine değinirken, ziyaretçiler de Erasta Antalya AVM’nin Müdürü ile bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ersata Antalya kadına karşı şiddetle mücadeleye destek veriyor
Erasta Antalya, ziyaretçilerine yıl boyu keyifli anlar yaşatan sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklere ek olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle çeşitli projelere imza atıyor. Geçtiğimiz dönemlerde bu kapsamda kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmeyi ve kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlayan, kadına şiddete hayır temalı özel etkinlikler düzenlemişti. Alışveriş merkezi içinde gerçekleştirdiği etkinlikler aracılığıyla kadınlarımıza gereken önemin ve değerin verilmesi gerektiğine dikkat çeken Erasta Antalya, bu etkinliklerle günümüzde küresel bir sorun olan kadına karşı şiddetle mücadeleye de destek veriyor.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile dikkat çeken Erasta Antalya, açıldığı ilk günden itibaren bölgenin en popüler yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına yeni bir soluk getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz