Ana Sayfa AVM Erasta Antalya’da aşk kazandı

Erasta Antalya’da aşk kazandı

Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya 14 Şubat günü ziyaretçilerine unutulmaz bir Sevgililer Günü armağan etti. Özel günde düzenlenen dans yarışmasını 44 yıllık evli bir çiftin kazanması ile ziyaretçilere renkli ve duygusal anlar yaşattı.

Giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine pek çok sektördeki en sevilen markalara ev sahipliği yapan Erasta Antalya’nın 14 Şubat Sevgililer Günü programdaki DJ performansı ve Latin dans gösterisi ziyaretçilere keyifli anlar yaşatırken, düzenlenen yarışmalar eğlenceli anlara sahne oldu. Etkinlikler kapsamında AVM içinde konumlandırılan köprüde “Erasta AVM Sevgililer Günü Hatırası” yazan dev kalp tagına büyük ilgi gösteren misafirler bol bol fotoğraf çekme şansına sahip oldu. Yoğun katılımın olduğu programda ziyaretçilere melek kostümlü görevliler gül dağıttı.

Programın diğer bir etkinliği olan Latin dans yarışmasında çiftler keyifli ve romantik dakikalar geçirdi. Yarışmada 44 yıllık evli bir çiftin galip gelmesi renkli ve duygusal anlar yaşatırken ziyaretçiler tarafından da ilgiyle karşılandı.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile dikkat çeken Erasta Antalya, açıldığı ilk günden itibaren bölgenin en popüler yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına yeni bir soluk getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz