Ana Sayfa Marka-Mağaza Enza Home’dan ‘En Güzel Aşklara’

Enza Home’dan ‘En Güzel Aşklara’

Modern ve özgür dekorasyon anlayışı ile yenilikçi çözümler sunan Enza Home, Sevgililer Günü dolayısıyla “aşkı” konu alan bir imaj reklam filmine imza attı.

“En Güzel Aşklara” adıyla hazırlanan film ekranlarda yer almaya başladı. Modern tasarımlı ürünlerle evlerinde şıklık yaratmak arayışında olanların vazgeçilmez markası Enza Home’un, aşkın detaylarda aranmasını işaret eden yeni imaj reklam filmi kamuoyuyla buluştu.

“En Güzel Aşklara” adıyla hazırlanan film, şehir yaşamının merkezinde, modern ve yüksek standartlara sahip bir erkeğin kalabalığın içindeki yalnızlığını anlatımıyla başlayıp, sahip olduğu her şeyi geride bırakarak kendi iç dünyasıyla savaştığı ve küçük bir detayın onu aşka götüren uzun bir yolculuğa çıkarmasını anlatıyor. Film, yolun sonunda, şehrin gösterişinden ve lüksünden uzakta bir Anadolu kasabasında, sade bir hayatı tercih etmiş olan aşık olduğu kadını bulmasıyla, mutlu bir sonla tamamlanıyor.

Enza Home’un yeni reklam filminde, herkes için aşkı hatırlatacak bir detayın olduğu vurgusu yapılıyor.

Reklam filminin 3 gün süren çekimleri Çavuşbaşı ve Anadolu Feneri’nde yapıldı. A Graphic Design tarafından hayata geçirilen reklam filmini Levent Onan yönetirken, Oğuzhan Başoğlu yapımcılığını üstlendi.

Enza Home sosyal medya hesapları üzerinden #EnGüzelAşklara hashtagi ile iletişiminin süreceği reklam filmine Enza Home’un Facebook, Instagram ve Youtube hesabından ulaşılabilmesinin yanı sıra televizyon ve sinemada izleyicilerle buluşuyor.

Reklam künyesi:

Reklamveren: Enza Home (Yataş Grup)
Reklamveren Yetkilisi: Nevzat Yıldız, Selmin Gündoğdu, Melis Bahçıvan, Dilek Toyga
Reklam Ajansı: A Graphic Design
Müşteri İlişkileri Grubu: Ferhan Zorcan, Özden Albayrak Durmuş
Yapım Şirketi: Norr Film
Yönetmen: Levent Onan
Müzik: Iyeoka / Simply Falling
Yapımcı: Oğuzhan Başoğlu
Görüntü Yönetmen: Ahmet Sesigürgil
Oyuncular: Burçin Serdar, Serkan Tan
Post Prodüksiyon: İmaj
Medya Ajansı: Veritas Media
Kullanılan Mecralar: TVC, internet, sinema

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz