Ana Sayfa Gündem En büyük Koton mağazası Ankara’da

En büyük Koton mağazası Ankara’da

Koton, Ankara Kızılay Meydanı’nda dünyadaki en büyük mağazasını açtı. Toplam 4 bin 500 metrekare satış alanına sahip dünyanın en büyük Koton mağazası Ankaralılar ile buluştu.

Dünyanın en büyük Koton mağazası Ankara Kızılay’da açıldı. Kızılay’da, yıllardır Ankaralıların buluşma yeri olan Atatürk Bulvarı ve Ziya Gökalp Caddesi’nin kesiştiği noktada, bundan böyle dünyanın en büyük Koton mağazası Ankaralı moda severlere hizmet verecek. 4 bin 500 metrekare satış alanına sahip mağaza, üç kattan oluşuyor.

Ankara Kızılay mağazası ile birlikte 165’ü yurt dışında, 280’den fazlası yurt içinde olmak üzere 450 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedefliyor.

Koton mağazasının açılışıyla ilgili konuşan Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz “Koton olarak, bugün geldiğimiz nokta ve sahip olduğumuz başarılar, kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda benimsediğimiz iş politikamızın ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi. İnandığımız yolda hız kesmeden devam ediyor ve 2016 yılında da yüzde 50’lik bir büyüme hedefleyerek, yurt içinde 40, yurt dışında 51 olmak üzere, toplam 91 yeni mağaza açıyoruz. Dünyanın en büyük Koton’u da bu mağazalar arasında bizim için en özeli oldu.” dedi.

Kızılay Koton Mağazası’nda, markanın stil sahibi ve yenilikçi koleksiyonlarının yanı sıra, moda dünyasının önemli isimleri ile hayata geçirdiği; Dilek Hanif for Koton, Ebru Şallı Loves Koton Sport, Minnie by Koton ve Boho Loves EM for Koton Beachwear gibi en özel koleksiyonlar da moda severlerin beğenisine sunuluyor.

koton-magaza

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz