Ana Sayfa AVM Emre Kaya, Şanlıurfa Piazza’da demokrasi coşkusu yaşadı

Emre Kaya, Şanlıurfa Piazza’da demokrasi coşkusu yaşadı

Sesinin yanı sıra dillerden düşmeyen besteleriyle milyonları kendine hayran bırakan ünlü popçu Emre Kaya, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, “Demokrasi Coşkusu” yaşattı. Ay-yıldızlı Türk bayrağı ile çıktığı sahnede eserlerini izleyenlerle seslendiren Emre Kaya, hayranlarının gönlünde bir kez daha adeta taht kurdu.

Şanlıurfa Piazza’da, 17 Temmuz’da planlanan ancak, ülkenin yaşadığı olağanüstü şartlar nedeniyle ertelenen mini konser ve imza gününü  Buz Pisti’nde gerçekleştiren Emre Kaya, birbirinden güzel eserlerini “demokrasi şöleni” havasında seslendirdi. Tüm izleyicilere Türk bayraklarının dağıtıldığı konsere elinde bayrakla çıkan Emre Kaya, yaptığı konuşmada, “Türkiye hepimizin, başka Türkiye yok. Yaşasın milli irade, yaşasın demokrasi”  mesajı verdi.

Buz pistinde gerçekleştirilen mini konserde; “Esaret”, “Yapboz”, “Teşekkür ederim” ve “Toz” gibi müzik listelerinin en üst sıralarından inmeyen eserlerini seslendiren Emre Kaya,  hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Emre Kaya, kendi eserlerinin yanı sıra Ayten Alpman’ın 70’li yıllara adeta damgasını vuran “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısını da seslendirdi.

“Havasına suyuna, taşına toprağına, bin can feda bir tek dostuma, her köşesi cennetim, ezilir yanar içim bir başkadır benim memleketim” dizeleriyle başlayan şarkıyı hayranlarının alkışı eşliğinde seslendiren Emre Kaya, duygu dolu anlar yaşattı.

Emre Kaya, “Ülkemiz sıkıntılı bir süreci atlattı. Birliğimizi, beraberliğimizi hiç  bir güç bozamayacak. Türkiye’de her şey daha güzel olacak” diyerek dinleyenlerine adeta moral aşıladı.

Şanlıurfa’ya ilk kez geldiğini belirten Emre Kaya, gördüğü coşkulu kalabalık karşısında duyduğu mutluluğu dile getirirken, “Bu konser daha önce ülkemizin yaşadığı olağanüstü koşullar nedeniyle ertelenmişti. Şükürler olsun ki; böylesi de güzel oldu. Çünkü sıkıntılı sürecin ardından demokrasi coşkumuzu da hep birlikte sizlerle yaşamış oldum” diye konuştu.

Sesinin yanı sıra renkli dansları ve sahne performansıyla buz pistinin dört tarafını  gezerek hayranlarının uzattığı elleri geri çevirmeyen Emre Kaya, daha sonra hayranlarına imza dağıttı, anı fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz