Ana Sayfa İNDEKS GLA Ecrou, Park Karaman AVM’de

Ecrou, Park Karaman AVM’de

Yönetim ve kiralama çalışmaları GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yürütülen Park Karaman AVM, son olarak Ecrou mağazasını da markalarının arasına ekledi.

Park Karaman AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. Son olarak, hayatına neşe, pozitif enerji ve gülümseme katma misyonunu taşıyan Ecrou mağazasını da bünyesine kattı. Ecrou, 305 metrekarelik mağazasında Karamanlıları ağırlayacak.

Ecrou, her anın özel olması gerektiğine inanan ve bu inançla hareket ederek, keyifli sürprizleri çoğaltmayı hedefleyen bir marka. Küçük sürprizlerle anlam katan deneyimlerin hayatı daha renkli ve unutulmaz kıldığını düşünüyorlar. Mutluluğun, paylaşılan deneyimlerle şekillenen bir yolculuk olduğunu savunuyorlar ve hediyelerin verme ve alma deneyiminde yatan gücü çok iyi biliyorlar. Onlar için hediyenin büyük olması değil, özenli, yaratıcı ve eğlenceli olması önemli.

Ecrou, her kategoride bulunan ürünleriyle insanları gülümsetmeyi, şaşırtmayı ve en önemlisi iyi hissettirmeyi amaçlıyor. Sadece hediye edebileceğiniz ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yaratıcı, eğlenceli ve insana iyi gelen ürünleriyle fark yaratmayı hedefliyor.

“Türkiye’nin Hediye Markası” sloganıyla hareket eden Ecrou, Türkiye’nin sevdiği, en çok paylaştığı ve hediye aldığı marka olma hedefiyle yola çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz