Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Eataly Mutfak Atölyesi’nde ‘Astro Gastro’

Eataly Mutfak Atölyesi’nde ‘Astro Gastro’

Eataly, yaşamdan ve yemekten daha fazla zevk alabilmek adına misafirleri için yine benzersiz bir deneyim şansı yaratıyor. Ocak ayı itibariyle Eataly Mutfak Atölyesi’nde her ay düzenlenecek “Burcuna Göre Pişir: Astro Gastro” derslerinde sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralarda yemekten alacağınız keyfi astrolojiyle arttırın.

Yemek keyfini bir şölene dönüştürmek için ihtiyaç duyulaan püf noktaları,  farklı bir açıyla Eataly Mutfak Atölyesi’nde ele alınıyor. 12 burcun farklı özelliklerinden yola çıkarak gerçekleştirilecek olan workshoplarda, her ayın burcuna özel olarak oluşturulan menü, Eataly Mutfak Atölyesi’nde katılımcılarla beraber hazırlanıyor. Ayın gökyüzündeki konumuna göre değişen tercihlerimizin menü ve sofra seçimleri üzerindeki etkisini öğrenip burçların mutfakla ilişkisini incelemek isteyenler ünlü yemek kitabı yazarı, gastronomi uzmanı Elif Edes Tapan ve astrolog Nigar Bostan ile beraber Eataly Mutfak Atölyesi’ne giriyor.

Ocak’ta Oğlaklar Mutfakta
22 Aralık – 20 Ocak’ta doğan Oğlak’ların sevdiği lezzetlerin ve sofraların anlatılacağı Eataly Mutfak Atölyesi’nde “Burcuna Göre Pişir: Astro Gastro ” workshop’u 13 Ocak’ta başlıyor. Geleneksel aile sofralarını seven Oğlak burcu için başlangıçta Toskana usulü kıtır ekmek ile mantarlı çorba; ana yemekte ıspanaklı lazanya ve fırında elma tatlısının yer alacağı menüde bu enfes tatlara keyifli bir astroloji sohbeti eşlik ediyor.

Eşsiz deneyimleri ve en iyi hediye alternatiflerini yaratan Eataly’de, sevdiklerinizin burcuna uygun olan workshop’a katılarak onların kalbine giden yolların haritasını çıkarabileceğiniz gibi, bu deneyimi farklı bir doğum günü hediye alternatifi olarak da sunabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz