Ana Sayfa Gündem Dünya franchising sektörü İstanbul’da buluşacak

Dünya franchising sektörü İstanbul’da buluşacak

Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 12-15 Ekim’de 15’inci kez sektörü buluşturacak.

Avrupa ve Orta Doğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Gıda’dan ev dekorasyonuna, güzellik merkezinden gayrimenkul danışmanlığına, spor merkezlerinden kafelere, kuru temizlemeden teknolojiye kadar birçok sektörden katılımcının yer aldığı Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 12-15 Ekim 2017’de… Fuar, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD iş birliği ve Coldwell Banker Türkiye ana sponsorluğunda CNR Fuar Merkezi’nde 15. kez düzenlenecek. KOSGEB’in desteklediği fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamakla birlikte ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor.

Tedarikçiler, markalar ile aynı platformda olacak

Fuar, mevcut 5-6 ve 7. Hall’lere yenisini ekleyerek, International ve franchising sektörüne mal/hizmet veren tedarikçileri kucaklayan 8.Hall ile markalar ve tüm sektör oyuncularını 32.500 m2 alanda yatayda birleştirecek. Tedarikçiler, fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alacak. Bu sayede, firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler müşterilerini aynı ortamda görecek.

50 ülkenin franchise dernekleri İstanbul’a geliyor

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu Türkiye için büyük önem taşıyan gelişmeleri şöyle anlattı:
“Cakarta’da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye’ye taşıdı. Üç önemli franchise zirvesi; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ev sahipliğinde, Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın büyük destek ve uğraşlarıyla İstanbul’da, fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Toplantılar kapsamında Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 50 ülkenin franchise dernekleri üye markaları ekonomi bakanları ve yetkilileri İstanbul’da bir araya gelecekler. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek ve markalarımıza değer katmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz